KALİTELİ BAHÇEŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT En İyi Bahçeşehir Nakliyat Firması

Güvercintepe Evden Eve Nakliyat

Güvercintepe Evden Eve Nakliyat

Güvercintepe evden eve nakliyat ilk görüşmede temel fiyatlandırma yaparak eşya sahiplerinin fikirlerinin şekillenmesine yardımcı olmaktadır. Öncelikle taşınacak eşyaların bulunduğu evin oda sayısı bulunduğu kat ve ambalajlama aşamaları ile ilgili ön fikir oluşturarak eşya sahiplerine gerekli yönlendirmeyi yapmaktadır. Son anlaşma aşamasında eşyalar yerinde tespit yapılarak son en ucuz evden eve nakliyat fiyatı verilmektedir.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Esasları Nelerdir?

Bahçeşehir evden eve nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu güne eşya paketleme esasları olarak tüm sorumluluğu firmamızın üzerine alarak tüm hasar ve zararları teminatımız altına almaktayız.Evden eve nakliyat hiçbir şartta eşya sahiplerine çok özel eşyaları haricinde kalan malzemelerin paketlenmesine müsaade etmeden tüm paketleme işlemlerini firma elemanlarımız tarafından yapılmasını sağlamaktayız.

En özel eşyaların paketlemesini siz yapsanız dahi kutuları ve ambalajların kontrolünü sağlayarak firmamız paketlemiş gibi taşınmasını sağlamaktayız.

Paketleme esnasında sıkıştırma ve ezilme riskine karşı eşyalarınızın arasına sünger ve köpükler yerleştirerek güvence altına almaktayız.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Sözleşme Yapmadan Yola Çıkmaz

Evden eve nakliyat sözleşmesi yapmadan asla eşyalarınızı yola çıkarmamaktayız. Ayrıca hazırlanacak olan sözleşme maddelerinin tamamını sizlerin fikirleri doğrultusunda hazırlayarak her iki tarafında imzası alınmaktadır.

Hiçbir şekilde taşıma sonrası sorumluluk kabul edilmez ibaresi kullanılmamaktadır. Müşteri onayı alınıp eşyalar teslim edilse dahi iletişim hattı koparılmamaktadır.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Eşya Sigortalama Aşaması

Bahçeşehir evden eve eşya taşımacılığı sektörünün olmazsa olmazlarından olan eşya sigortalama işlemini atlamadan, her detayını müşteri menfaatine olacak şekilde düzenlemeler yaparak, ekspertizlerimiz ücretsiz faaliyet göstermektedir.

Bir Cevap Yazın