Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat | Resmi Web Sitemiz

Taşınma planınızı Bahçeşehir evden eve nakliyat yapsın siz sadece özel eşyalarınızı paketleyiz. bahçeşehir evden eve nakliyat bu konuda da tercih ederseniz hepsini biz paketleyelim. Taşınma planı başlı başına zaman gerektiren bir uğraşı olmaktadır ev sahipleri için. Fakat biz Bahçeşehir evden eve nakliyat olarak tüm yükü sizin üzerinizden alarak tamamını üstlenmekteyiz. Bize yaptığınız başvuru anından itibaren tüm sorumluluk firmamızın yükümlülüğüne girecektir. Eşyalarınızın paketlenmesi, demontesi, elektrikli aletlerin tüm sökümü ve kurulum işlemleri elektronik eşyalarınızın tüm ayarları tamamen uzman kadromuzun ellerinde en seri bir şekilde yeni yaşam alanınıza nakil işlemine tabi tutulacaktır. En uygun nakliyat fiyatları ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanma çabalarımız isteriz ki olumlu sonuçlarla son bulsun.

Evden Eve Taşımacılık da Plan Aşamasında Neler Yapılmalı?

Evden eve taşımacılık da plan aşamasında neler yapılmalı? Bu aşamada ev taşımak isteyenler öncelikle en uygun evden eve nakliyat firması belirlemesi gerekmektedir.Bahçeşehir nakliyat bunun için internet ortamından gerekli evden eve nakliyat özellikleri araştırması yaparak kendileri için en uygun olan firma ile ilk görüşme aşamasına başlamaları gerekir. Bütün iş bu aşamadan sonra başlayacaktır. Bu bölümde siz kararınızı verdiğiniz anda biz Bahçeşehir evden eve nakliyat devreye girerek bundan sonraki yapılacak olan;

  • Tüm hassas yapıdaki kırılacak eşyaların paketleme metotlarını
  • Taşınmasına gerek duymayacağınız eşyaların ayrıştırılması
  • Yenilenmesine gerek duyacağınız eşyalarınızın kullanım durumlarına
  • Eşyalarınızın nasıl ve hangi ambalaj malzemesi ile paketleneceğine
  • Eşyalarınızın hacim ölçülerine göre araç tespitine kadar olan tüm detayları sizlere hiç iş bırakmadan bizler düşünmekteyiz.

Bahçeşehir’i Tanıyalım:

  • Bahçeşehir namı diyar Şehr-i Bahçe ya da Süper Kent, Küçükçekmece Gölü’nün kuzeybatısında yer alan TOKİ tarafından toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içinde planlı bir şekilde büyüyerek örnek bir uydu kent halini alan, kendi belediyesi olan ve toplu yapılaşması hızla devam eden bir İstanbul semtidir. Bahçeşehir sahip olduğu lüks konutlarıyla çok yüksek gelire sahip insanlara hitap etmektedir. Sahip olduğu çeşitli iş yerleri ve ofislerle de bir iş ve ticaret merkezi olma özelliği de taşımaktadır Bahçeşehir’de yapılan son konutlar TOKİ tarafından yapılmıştır.
    Bahçeşehir toplu konut alanı, İstanbul şehir merkezinin 25 kilometre batısında yer almakta ve TEM Otoyolu ile İstanbul’un her semtine kesintisiz yollar ile bağlanmaktadır. Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan İstanbul – Edirne demiryolunun yaklaşık 3 kilometrelik kısmı bu alanın içinden geçmekte, Ispartakule tren istasyonu burada bulunmaktadır.