BAHÇEŞEHİR Nakliyat | Deliklikaya Evden Eve Nakliyat

Deliklikaya evden eve nakliyat ev ve ofis taşımacılığı konusunda mesafe ayrımı yapmadan her noktaya aynı esaslar doğrultusunda evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Çoğu nakliye firması yakın mesafelerde olan taşımacılık faaliyetlerinden kaçınırken Deliklikaya evden ve nakliyat herkes aynı seçenekleri sunarak ev taşımacılık faaliyetini yerine getirmektedir. Ev sahiplerinin yeni yaşam alanlarını özenle hazırlamaktadır.

Bahçeşehir Evde Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Yapar

bahçeşehir evden eve nakliyat sektöründe son zamanlarda vazgeçilmez olan asansörlü eşya taşımacılığını Bahçeşehir nakliyat her detayına özen göstererek yapmaktadır. Binaların onuncu katında bulunan eşyalar dahil olmak üzere emniyetli bir şekilde araçlara yüklemesi yapılmakta ve araçlardan indirilerek yeni eve çıkarılması sağlanmaktadır.

Bütün taşınma işlemlerinin bittiğinde eşya sahipleri ile birlikte bütün eşyalar en ince detaylarına kadar kontrol edilerek müşteri onayı alınarak montaj aşamasına geçilmektedir. Montaj aşamasından sonra Bahçeşehir evden eve nakliyat elemanları ile birlikte tüm kurulumu yapılan eşyaların kullanımları kontrol edilerek en son müşteri onayı alınmaktadır. Bu işlemler sonrasında dahi gözden kaçan hasarlı durumlar veya kullanımında sıkıntı çıkan eşyalar olduğunda Bahçeşehir evden eve nakliye hizmetleri olarak irtibata geçilerek tüm sıkıntılar en ince ayrıntısına kadar giderilmektedir.