BAŞAKŞEHİR Nakliyat | Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat ile ev eşyalarınız ve ofis malzemeleriniz teslim alındığı gibi yeni yerleşim yerine teslim edilmektedir. Ortaya çıkabilecek her türlü hasar ve zararlar firmamız tarafından teminat altına alınarak her türlü karşılanmaktadır. Başak evden eve nakliyat sözleşme kapsamına almadığı eşya yoktur. Eşya sahiplerinin kendi imkanları ile paketlediği eşyaları evden aldıkları gibi teslim edilecek noktaya bütün eşyalara gösterdikleri hassasiyet çerçevesinde taşımaktadırlar.

Bahçeşehir Evde Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Yapar

bahçeşehir evden eve nakliyat sektöründe son zamanlarda vazgeçilmez olan asansörlü eşya taşımacılığını Bahçeşehir nakliyat her detayına özen göstererek yapmaktadır. Binaların onuncu katında bulunan eşyalar dahil olmak üzere emniyetli bir şekilde araçlara yüklemesi yapılmakta ve araçlardan indirilerek yeni eve çıkarılması sağlanmaktadır.

Bütün taşınma işlemlerinin bittiğinde eşya sahipleri ile birlikte bütün eşyalar en ince detaylarına kadar kontrol edilerek müşteri onayı alınarak montaj aşamasına geçilmektedir. Montaj aşamasından sonra Bahçeşehir evden eve nakliyat elemanları ile birlikte tüm kurulumu yapılan eşyaların kullanımları kontrol edilerek en son müşteri onayı alınmaktadır. Bu işlemler sonrasında dahi gözden kaçan hasarlı durumlar veya kullanımında sıkıntı çıkan eşyalar olduğunda Bahçeşehir evden eve nakliye hizmetleri olarak irtibata geçilerek tüm sıkıntılar en ince ayrıntısına kadar giderilmektedir.