BAHÇEŞEHİR NAKLİYAT | Altınşehir Evden Eve Nakliyat

Altınşehir evden eve nakliyat eşyalarınızı en detaylı paketleme işlemine tabi tutarak her köşesine özel ambalaj malzemesi kullanarak en kötü şartlara hazırlamaktadır. Özellikle mobilyaların köşelerine gelebilecek darbeler bu tür ambalaj malzemeleri sayesinde koruma altına alınmaktadır. Evin içinden çıkarılırken ve asansöre yüklenirken hiçbir çizik dahi oluşmadan araçların içine yüklenmekte ve yeni evinize aynı esaslar ile yerleşimi yapılmaktadır.

Bahçeşehir Evde Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Yapar

bahçeşehir evden eve nakliyat sektöründe son zamanlarda vazgeçilmez olan asansörlü eşya taşımacılığını Bahçeşehir nakliyat her detayına özen göstererek yapmaktadır. Binaların onuncu katında bulunan eşyalar dahil olmak üzere emniyetli bir şekilde araçlara yüklemesi yapılmakta ve araçlardan indirilerek yeni eve çıkarılması sağlanmaktadır.

Bütün taşınma işlemlerinin bittiğinde eşya sahipleri ile birlikte bütün eşyalar en ince detaylarına kadar kontrol edilerek müşteri onayı alınarak montaj aşamasına geçilmektedir. Montaj aşamasından sonra Bahçeşehir evden eve nakliyat elemanları ile birlikte tüm kurulumu yapılan eşyaların kullanımları kontrol edilerek en son müşteri onayı alınmaktadır. Bu işlemler sonrasında dahi gözden kaçan hasarlı durumlar veya kullanımında sıkıntı çıkan eşyalar olduğunda Bahçeşehir evden eve nakliye hizmetleri olarak irtibata geçilerek tüm sıkıntılar en ince ayrıntısına kadar giderilmektedir.