Şişli evden eve nakliyat, nakliyatta güven veren isimlerin başında gelir. Ev eşyalarının hasar almadan taşınması için özenli nakliyat hizmetleri sunan şirketlerin tercih edilmesi gerekir. Cam, seramik, porselen gibi eşyalar son derece narin olup hasar alabilecek eşyalardır. Bu nedenle, dikkatli ve özenli taşımacılık hizmetlerini gerektirir. Firmamız eşya nakliyatında güvenilir hizmet sunan deneyimli şirketlerdendir.

Firma elemanlarımız bilgili ve alanında tecrübeli kişilerdir. Avizelerin taşınması esnasında firmamız, dışarıdan elektrikçi hizmeti almadan avizeleri söküp, taşınma sonrasında da  takacaktır. Bu işler için ek ücret talep edilmez. Firmamız marangoz hizmeti gerektiren mobilya monte ve demonte işlerini de uzman ekibi ile rahatlıkla yapar.

Şişli Evden Eve Nakliyat’ın Sunduğu Hizmetler

Şişli evden eve nakliyat, taşımacılığın her alanında deneyime sahiptir. Beyaz eşya demonte ve monte işlerini de elemanlarımız özenle yapar. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinin bağlantı boruları özenle sökülerek, içerisindeki su boşaltıldıktan sonra paketlenir. Buzdolabı için önerilen, taşınmadan  on iki saat evvel fişinin çıkarılmasıdır. Şayet kısa mesafe taşımacılığı olacaksa, iki ya da üç saat öncesinden fişinin çekilmesi, içinin temizlenmesi gerekir.

Firmamız bu koşullar sağlandıktan sonra beyaz eşyaları, korunaklı koliler içerisinde taşır. Köpüklü koruyucular ile ambalaj yapılan eşyalar, güvenle nakledilir. Cam eşyalar için de kolilerin içerisine bu eşyaların hareket etmesini engelleyecek malzemeler yerleştirilir. Bu sayede araç içerisinde sarsıntıdan hasar alması engellenmiş olur. Şişli nakliyat olarak, ofis, fabrika, ev ve parça eşya taşımacılığı hizmeti sunarız.

Şişli Evden Eve Nakliyat’ın Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Şişli evden eve nakliyat, sigortalı eşya taşımacılığının önemine inanan şirketlerdendir. Taşınma öncesinde her eşyanın güncel fiyatlandırılması yapılarak sigorta işlemi tamamlanır. Taşınma öncesi yapılan bu değerlendirme işlemi için uzman eksperlerimiz görev yapar. Bu işler için ek ücret talep edilmez. Evden eve nakliyatta kurumsal hizmet için profesyonel ekibimiz hizmet sunar. Taşınma öncesinde önlem alan şirketimiz, olabilecek ve hesaplanmayan durumlara karşı yaptığı taşıma sigortası ile güvence sunan şirketlerdendir. Evden eve nakliyatta her türlü hasar ihtimaline karşı firmamız riski teminat altına almıştır.

Şişli Evden Eve Nakliyat’ın Asansörlü Taşımacılık Sistemleri

Şişli evden eve nakliyat için yüksek katlarda yaşayanların taşınması sorun olmaz. Asansörlü taşıma sistemleri ile en rahat ve güvenli şekilde nakliyat hizmeti sunulur. Dar olan bina kapıları da eşyaların çıkarılması için son derece zor yerlerdir. Bu yerlerden eşyaların rahatlıkla çıkarılması için özel makinelere ihtiyaç bulunur. Bu konumlarda bulunan yaşam alanlarından eşya çıkarmak için asansörlü sistemlere ihtiyaç bulunur.

Yeterli donanıma sahip olmayan nakliyat şirketleri için yüksek apartman katlarından eşya nakliyesi son derece zordur. Firmamız, uzayan merdivenli sistemleri ile en üst katlardan rahatlıkla eşya nakliyesi sağlayan firmaların başında gelir. Son teknolojiyi kullanan işletmemiz, rahat ve hızlı nakliyat hizmeti sunar.

Şişli Evden Eve Nakliyat’ın Uzak Mesafe Taşımacılığı

Şişli evden eve nakliyat, uzak mesafe taşımacılığında da güvenilir hizmet sunar. Şehir içi nakliyat kadar şehirlerarası nakliyatta da hızlı ve rahat taşımacılık hizmeti sunulur. Araçlarımızın geniş olan iç hacimleri eşyaların güvenle taşınması için son derece idealdir. Kırılma riski yüksek olan bazı eşyalar araç içerisinde sabitlenir. Şehirlerarası taşımacılık tecrübesi olan şoförlerimiz, araçları en uygun hızda ve dikkatli şekilde kullanır. Araç içi sarsıntıyı en aza indirmek için süspansiyon bakımları düzenli şekilde yapılır. Kaliteli taşımacılık hizmeti için uygun fiyatlarımız söz konusudur. Güvenli ve huzurlu taşımacılık için işletmemizin tercih edilmesi önerilir.