İkitelli OSB Mahallesi evden eve nakliyat firması olarak çeşitli sebeplerden dolayı evinden taşınmak durumunda olan kimselere büyük bir özen ve güvenle destek olmaktayız. Bir evden başka bir eve taşınacak olan kimselerin öncelikle taşınmak istedikleri evi bulup, badanasını yapıp, temizliğini bitirip, aboneliklerini alınması neticesinde bizlerle irtibata geçerek nakil işlemini yaptırabilirler. Taşınılacak olan yeni evin çevre sakinlerinden alınan bina önü kamyon yanaştırma gibi izinleri doğrultusunda taşınma günü ve saati belirlenerek firmamız hazırlıklarını yapar. Öncelikle nakliye aracının bakımı, muayenesi ve yakıtı hazırlanır. Çünkü taşınma esnasında trafikte oluşabilecek bir takım sıkıntılara ve aksaklıklara uğrama riskini tamamen ortadan kaldırmak gerekir. Daha sonrasında ise eşyanın alınacağı eski eve doğru yola çıkılır.

Evden Eve Nakliyat’ta Korunaklı Taşıma

İkitelli OSB Mahallesi evden eve nakliyat şirketimiz taşınmak istediğiniz evin eşyalarını korunaklı bir şekilde nakliye aracına büyük bir titizlikle taşırlar. Mobilyalar sökülüp, makinalar tesisattan ayrılır, beyaz eşyalar battaniye ya da karton gibi zarar görmesini engelleyecek koruma yöntemleri ile sarılır ve büyük bir özveriyle araca taşınır. Kırılacak eşyaların kolilere düzgün bir şekilde yerleştirilip üzerine kırılacak eşya yazılması ile araçtaki düzenleyici arkadaş, alta kırılmayacak ve zarar görmeyecek eşyaları üste ise narin ve hassas eşyaları dizerek kamyonetin taşıma düzenini sağlar. Bu işlemden sonra yeni eve doğru taşıma işlemi gerçekleşir.

İkitelli OSB Mahallesi Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İkitelli OSB Mahallesi evden eve nakliyat olarak deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile bu telaşlı ve stresle taşınma işlemini kolaylıkla tamamlamanızı sağlar Evden eve nakliyat ile yeni bir başlangıçtır. Eşyalar nasıl büyük bir titizlikle kamyona yerleştirildi ise yine aynı özen ve itina ile yeni evinize taşınır. Eşyaların konulmasını istediğiniz odaları belirlemiş iseniz arkadaşlarımız belirlediğiniz odalara eşyaları bırakır. Demonte mobilyaları tekrar toparlanır ve sizin evinizi yerleştirmenizi kolaylaştıracak şekilde taşıma işlemini tamamlarlar.

Taşımada Uygun Fiyat

İkitelli OSB Mahallesi evden eve nakliyat firmamız taşıma işlemleri ve fiyat belirlemesinde, taşınacak olan yerlerin yüksekliğine, asansörlü ya da asansörsüz olmasına, iki ev arasındaki mesafenin uzaklığına bakarak yapılır. Bunu yaparken diğer çeşitli firmaların verdiği fiyatları da göz ardı ederek sizlere en rahat, en güvenilir ve en uygun fiyatlarla taşımayı amaçlarlar. Taşınma işi zaten başlı başına maddi, manevi büyük bir külfettir. Evi bulduğun andan itibaren kirası, abonelik alması, temizliği, eski evin masrafları, nakliye vb. gibi bir sürü maddi yükün yanında, yorgunluk, stres, telaş ve birçok sıkıntının da olması insanı yıpratır. Bizler de bu yükü biraz olsun hafifletmek için elimizden geleni yapar, maddi manevi yükü en aza indirmeye çalışırız.

Evden Eve Taşınırken güvenilir Firma Seçin

İkitelli OSB Mahallesi evden eve nakliyat olarak sizleri güvenilir ve büyük bir titizlikle çalışan firmamıza bekleriz. Bir telefon kadar yakınınızda bulunan evden eve nakliyat şirketimiz sizlerin de desteği ile daha geniş kitlelere ulaşır. Web sitelerindeki adresimizden bizlere ulaşarak iletişim kurup taşıma işlemi sonrasında ise memnuniyet yorumunuzu yazıp, güzel bir şekilde birbirimizden ayrılırız. Yazdığınız memnuniyet yorumları ise diğer taşınmak isteyen ve kara kara düşünen diğer kimselere büyük bir yol gösterici olacaktır.

Eşyaların Zararsız Ve Temiz Bir Şekilde Taşınması

İkitelli OSB Mahallesi evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızın zarar görmesini engelleyecek her türlü koruma örtüsü, battaniye, baloncuklu naylon, koli bandı, karton, kalın branda poşetler gibi birçok malzeme ile eşyanızın ezilmeden, kırılmadan, çizilmeden eski evinizden yeni evinize taşınması sağlanır. Evinizi yerleştirmek sadece özel eşyalarınızın yerleştirilmesiyle son bulur.